smt-prof@smt-prof.com.ua

Автомати встановлення компонентів

Обладнання для встановлення електронних компонентів на поверхню та в отвори друкованих плат. Від прототипування - до багато серійного виробництва.
Обладнання для поверхневого монтажу та монтажу в отвори друкованих плат для встановлення електронних компонентів SMD та THT від провідного світового виробника обладнання класу Hi-End - JUKI.

RS

popup video
SMART установники серії RS

Інноваційні автоматичні установники SMD електронних компонентів призначені для среднесерійного багатономенклатурного виробництва SMT монтажу друкованих плат різної складності. Установники SMD серії RS поєднують в собі компактний дизайн і високу якість процесів встановлення електронних компонентів. Машини класу Hi-End які можуть бути одночасно і швидкісним установником chipshooter і прецизійним обладнання для встановлення складних і дрібних компонентів.


Докладно...

RX

popup video
SPEED установники серії RX

Швидкісні автоматичні установники SMD електронних компонентів серії призначені для середньосерійного багатономенклатурного виробництва SMT монтажу друкованих плат різної складності і великосерійного виробництва для отримання максимальної продуктивності і віддачі лінії SMT. Установники SMD серії RX є надійним двигуном виробничої лінії, який може довго працювати на максимальних обертах. Це обладнання для багатосерійного виробництва високоякісних виробів електроніки.


Докладно...

JM

popup video
Multi Task установники серії JM

Автоматичні багатозадачні установники електронних компонентів в отворах друкованих плат (THT) та компонентів поверхневого монтажу (SMD). Призначені для серійного та багатосерійного виробництва збирання друкованих плат зі змішаним монтажем. Обладнання забезпечує встановлення складних за формою компонентів (трансформатори, екрани, радіатори та інших.) як у отвори, так і на поверхню друкованих плат. Електронні компоненти можуть бути в різних упаковках та в розсипу. Устаткування JUKI для встановлення компонентів встановлюється у стандартну лінію SMT і має максимальну швидкість встановлення компонентів на ринку цього обладнання.


Докладно...

JX

popup video
LED установники серії JX

Бюджетні установники SMD електронних компонентів серії призначені для серійного багатономенклатурного виробництва SMT монтажу друкованих плат середньої складності. Не висока вартість обладнання дає можливість зі старту оснастити виробництво якісним обладнання від провідного виробника на ринку. Установники SMD серії JX встановлюють стандартні компоненти. Машина спеціалізована під встановлення світлодіодів (LED) і лінз на світлодіоди. Це обладнання для серійного виробництва виробів електроніки і світлодіодного (LED) освітлення.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Устаткування для SMT

Автоматизація складання плат
Поверхневий монтаж

Поверхневий монтаж або технологія поверхневого монтажу (SMT) - це сукупність технологічних процесів монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат. Технологія включає в себе три основні процеси. Нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Встановлення електронних компонентів використовуючи спеціальні автоматичні машини з вакуумним захопленням електронних компонентів. Оплавлення паяльної пасти з встановленими компонентами SMD в спеціальній паяльний печі.
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти

Устаткування для нанесення паяльної пасти через металевий трафарет на контактні площадки друкованих плат.

Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Машини для роботи в лінії і окремо.

Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти

Паяльні печі для конвекційного плавлення паяльної пасти. Окреме обладнання та конвеєрні печі для роботи в лінії.

Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI

Автоматична оптична інспекція нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат. Машини для 3D вимірювання.

Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI

Автоматична оптична інспекція якості монтажу електронних компонентів після оплавлення паяльної пасти. 3D AOI.

Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат

Конвеєри для переміщення плат у виробничій лінії. Пристрої завантаження і вивантаження плат. Конвеєри та буфери.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.